تبلیغات
بــــیـــمـــــه کــــــارآفــــــــریــــــــن - 09194944430بیمه های عمر و سرمایه گذاری

09194944430بیمه های عمر و سرمایه گذاری

نویسنده :
تاریخ:یکشنبه 6 شهریور 1390-11:14 ق.ظ

بیمه عمر و سرمایه گذاری یكی از پرطرفدارترین بیمه های عمر در جهان است كه با اضافه نمودن یك برنامه سرمایه گذاری سیستماتیك به بیمه عمر بلند مدت ، روز به روز طرفداران بیشتری را در اكثر كشورها به خود جلب می نماید . این بیمه وسیله ای مناسب از جهت كسب « آرامش خیال امروز » و « رفاه زمان بازنشستگی » و نیز « تأمین پشتوانه مالی بازماندگان در غیبت سرپرست خانواده »  است .

 

بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست؟

پدیده ای نو در صنعت بیمه

با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه كارآفرین به مجموعه ای از امكانات كم نظیر كاربری بیمه در جهان دسترسی خواهید یافت. انتخاب امروز شما موجب تامین مالی خانواده و بهره مندی از بهترین بازارهای سرمایه گذاری در ایران خواهد شد.

ویژگی های قرارداد

بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه كارآفرین قرارداد بیمه ای است كه هم زمان با بیمه نمودن عمر شما امكانات متنوع سرمایه گذاری منابع حق بیمه و پرداخت های شما را در سبد سرمایه گذاری خود متشكل از بازار بورس و سایر بازارهای سرمایه گذاری, در دسترس شما قرار می دهد تا هر زمان و به انتخاب شما از منابع یاد شده بهره مند شوید و در صورت تحقق خطر از كارافتادگی و یا فوت, خانواده از تامین مالی مورد نیاز برخوردار شود.

وسیله ای مطمئن برای مبارزه با تورم

اندوخته قرارداد بیمه و سرمایه بیمه عمر كه در صورت فوت, به اعضای خانواده و یا هر شخص دیگری كه خودتان انتخاب خواهید نمود پرداخت خواهد شد و یا در پایان مدت بیمه اندوخته قرارداد بیمه به خودتان پرداخت خواهد شد. توسط خودتان و در صورت تمایل با استفاده از برنامه نرم افزاری ما كه موقعیت های مختلف را در نظر گرفته است تعیین می گردد. به منظور مقابله با تورم‚ در صورت تمایل سرمایه عمر شما همراه با حق بیمه همه ساله به میزان لازم افزایش خواهد یافت.

مزایای استثنایی

همراه با بیمه عمر و سرمایه گذاری می توانید از مزایای بیمه حوادث در صورت فوت تا چهار برابر سرمایه بیمه عمر برخوردار شده و نیز می توانید خود را در مقابل هزینه های سنگین بیماری های صعب العلاج مانند : سكته قلبی ‚ سكته مغزی‚ سرطان‚ پیوند اعضا‚ عمل جراحی كرونرو قلب باز بیمه نمائید.

سرمایه گذاری خود را به صورت یكجا دریافت نموده و یا آن را تبدیل به یكی از انواع بیمه نامه های مستمری برای تامین دوره بازنشستگی خود نمایید.

انعطاف پذیری :

در بیمه عمر و سرمایه گذاری شما می توانید سرمایه و یا حق بیمه عمر خود را به هر میزان و در هر زمان كه مایل باشید افزایش و یا كاهش دهید.

برداشت از بیمه :

اندوخته ریاضی به وجود آمده در حساب بیمه نامه شما متعلق به خودتان است و می توانید در مواقع اضطراری از حساب خود به صورت نقد یا وام برداشت نمائید .

ضمانت بیمه:

بیمه نامه شما به تدریج با ایجاد اندوخته حاصل از سرمایه گذاری تبدیل به ضمانت نامه ای معتبر مانند سایر اسناد مالی در معاملات‚ كار و زندگی شما خواهد شد.

معافیت مالیاتی :

سرمایه بیمه عمر و سرمایه گذاری شما همواره به هر میزان از معافیت مالیاتی برخوردار است و مبلغ قابل پرداخت در صورت فوت به ذینفع شما تابع قانون ارث نخواهد بود.

معافیت از پرداخت حق بیمه:
در صورت از كارافتادگی كامل و دائم بیمه شده قبل از سن 55 سالگی‚ بیمه گذار از پرداخت حق بیمه برا ی باقی مانده مدت بیمه معاف خواهد شد.

چه تضمینی برای ایفای تعهدات كارآفرین وجود دارد ؟

شركت بیمه كارآفرین با سرمایه 200 میلیارد ریال و مجوز بیمه مركزی ایران تاسیس شده است و كلیه عملیات بیمه ای شركت یاد شده تحت نظارت بیمه مركزی ایران می باشد.

بیمه كارآفرین چگونه سرمایه گذاری می نماید؟

حق بیمه پرداختی بیمه گذاران در سبد بزرگ سرمایه گذاری بیمه كارآفرین با توجه به مقررات حاكم بر سرمایه گذاری موسسات بیمه در بازارهای مختلف با رعایت حداقل ریسك و حداكثر بازدهی به كار رفته می شود. حداقل بازده سرمایه گذاری سالانه برای ده سال آینده كمتر از پانزده درصد نخواهد بود.

در صورت فوت‚ سرمایه بیمه به چه كسی پرداخت می شود؟

بیمه گذرا در شروع بیمه اسم یا اسامی استفاده كنندگان از بیمه را در صورت فوت به شركت بیمه اعلام می دارد. در غیر این صورت سرمایه بیمه به ورثه قانونی وی پرداخت می گردد.

آیا از مزایای قابل پرداخت‚ مالیات و یا هزینه های دیگری كسر خواهد شد؟

خیر در صورت تحقق خطر فوت كل سرمایه بیمه بدون كسر مالیات یا هزینه دیگر به ذینفع بیمه پرداخت می گردد.

آیا برای بیمه شدن معایه پزشكی ضروری می باشد و هزینه آن به عهده كیست؟

برای سنین خاص و مبالغ بیمه متجاوز از میزانی خاص معاینه پزشكی لازم است. در كلیه موارد هزینه معاینه پزشكی به عهده بیمه گر است.

چگونه می شود در پایان مدت, بیمه نامه را تبدیل به بیمه مستمری نمود؟

در زمان شروع و پایان بیمه, بیمه گذار می تواند با درخواست از بیمه گر به جای دریافت مبلغ سرمایه به صورت یكجا آن را تبدیل به یكی از انواع بیمه های مستمری نماید.

معرفی بیمه عمر مشترك

 


 


 

 

بیمه ی عمر مشترك


در این نوع بیمه نامه ها ، قرارداد بیمه ، بدون پرداخت حق بیمه ی اضافی ، دو نفر را تحت پوشش قرار می دهد و هزینه ها نسبت به ریسك ثابت می ماند . در واقع  بیمه نامه مشترك عمر، یك بیمه برای دو نفر می باشد .
هریک از بیمه شدگان مجاز هستند بصورت مجزا برای خود استفاده کننده معرفی کنند و حتی میتوانند استفاده کننده همدیگر قرار گیرند.بیمه گذار حق دارد در طول مدت قرارداد بیمه ، استفاده كننده را با موافقت كتبی بیمه شده تغییر دهد یا به دیگری انتقال دهد.برای آشنایی هر چه بیشتر ، با بیمه عمر مشترك شرایط كلی آن بدین شرح است :
1- ر بیمه نامه مشترك ، بیمه گذار و بیمه شده اول ( اصیل ) یك نفر می باشد .
2- بیمه شده دوم باید رابطه ای نسبی یا سببی با بیمه شده اول داشته باشد . مثل رابطه پدر و فرزند ، مادر و فرزند ، رابطه برادر یا خواهر ، دو شریك یا همسر داشته باشند .
3- حق بیمه عمر مشترك در حدود 10 درصد بیشتر از حق بیمه عمر وسرمایه گذاری تك نفره منظور می شود كه نحوه محاسبه حق بیمه پرداختی دو نفره به شرح ذیل می باشد :
برای صدور یك بیمه نامه مشترك دو نفر فقط یک حق بیمه پرداخت می کنند با این تفاوت كه علاوه بر  حق بیمه پوشش اصلی + حق بیمه پوشش های فرعی بیمه شده اول ، حق بیمه پوشش های فرعی بیمه شده دوم نیز به آن اضافه می گردد .
 4- ضریب تعدیل حق بیمه و سرمایه در بیمه عمر مشترک دو نفره همچون بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری تک نفره میباشد و برای دو نفر بصورت مشترک (غیر مجزا) اعمال میشود.
برای استفاده كننده سه حالت قابل پیش بینی است :
الف) استفاده کننده بیمه شده اول است ، اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده دوم تبدیل به بیمه گذار میگردد و استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول را طی الحاقیه تعیین میکند.
ب) استفاده کننده بیمه شده دوم است ، اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده اول بعنوان بیمه گذار ، استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول را طی الحاقیه تعیین میکند.

ج) استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول ، شخصی غیر از بیمه شده اول یا دوم است اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده اول بعنوان بیمه گذار ، استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول را طی الحاقیه تعیین میکند

 

در بیمه عمر مشترک دو نفره در صورت فوت هر دو بیمه شده چه اتفاقی می افتد؟

سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده اول یعلاوه کل ارزش بازخرید بیمه نامه تا لحظه فوت به استفاده کنندگان فوت بیمه شده اول تعلق میگیرد و فقط سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده دوم به استفاده کنندگان فوت بیمه شده دوم تعلق میگیرد و بیمه نامه پایان می یابد

 

 

استفاده کننده در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورت تعریف میشود؟

در این بیمه نامه استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول تعریف میگردد و یک نفر است که 3 حالت زیر میتواند واقع گردد:

الف ) استفاده کننده بیمه شده اول است ، اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده دوم تبدیل به بیمه گذار میگردد و استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول را طی الحاقیه تعیین میکند

ب ) استفاده کننده بیمه شده دوم است ، اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده اول بعنوان بیمه گذار ، استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول را طی الحاقیه تعیین میکند.

چ) استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول ، شخصی غیر از بیمه شده اول یا دوم است اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده اول بعنوان بیمه گذار ، استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول را طی الحاقیه تعیین میکند.

 

 

در بیمه عمر مشترک دو نفره در صورت فوت بیمه شده اول چه اتفاقی می افتد؟

سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده اول یعلاوه کل ارزش بازخرید بیمه نامه تا لحظه فوت به استفاده کنندگان فوت بیمه شده اول تعلق میگیرد ولی بیمه نامه باطل نمیشود فقط ارزش بازخرید آن صفر میگردد و بیمه شده دوم هم میتواند حق بیمه پرداخت کند و هم پرداخت نکند اگر حق بیمه پرداخت نکند تا پایان مدت بیمه نامه فقط تحت پوشش است ولی در صورت ادامه پرداخت حق بیمه ارزش بازخرید برای بیمه شده دوم ایجاد شده و رشد میکند وتفاوتی که نسبت به بیمه نامه انفرادی دارد این است که کسورات 5 ساله اول بیمه نامه انفرادی در اینجا نخواهد بود و رشد بسیار سریعی از لحاظ سرمایه گذاری خواهد داشت.

 

 

در بیمه عمر مشترک دو نفره در صورت فوت بیمه شده دوم چه اتفاقی می افتد؟

فقط سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده دوم به استفاده کنندگان فوت بیمه شده دوم تعلق میگیرد و مبلغی از ارزش بازخرید پرداخت نمیشود و بیمه نامه به بیمه نامه انفرادی تبدیل میگردد.

 

آیا ضریب تعدیل حق بیمه و سرمایه در بیمه عمر مشترک دو نفره وجود دارد؟

شرایط ضریب تعدیل حق بیمه و سرمایه در بیمه عمر مشترک دو نفره دقیقا مثل بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری قبلی تک نفره میباشد و برای دو نفر بصورت مشترک (غیر مجرا) اعمال میشود.

 

استفاده کنندگان در صورت فوت بیمه شدگان در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورتی خواهد بود؟

هریک از بیمه شدگان مجاز هستند بصورت مجزا برای خود استفاده کننده معرفی کنند و حتی میتوانند استفاده کننده همدیگر قرار گیرند.

 

پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورت میباشد؟

در این بیمه نامه فقط بیمه شده اول میتواند پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه را داشته باشد و حتی اگر بیمه شده اول نیز بدلایلی نتواند این پوشش را داشته باشد بیمه شده دوم نمیتواند این پوشش را اختیار کند بنابراین کسی که میخواهد این پوشش را داشته باشد باید بعنوان بیمه شده اول ثبت گردد

 

حق بیمه پرداختی در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورت محاسبه میگردد؟

دو نفر یک حق بیمه اختیار میکنند و مجموع حق بیمه این بیمه نامه عمر مشترک دو نفره برابر خواهد بود با (حق بیمه پوشش اصلی + حق بیمه پوششهای فرعی بیمه شده اول + حق بیمه پوششهای فرعی بیمه شده دوم)

 

 

پوشش تکمیلی بیماریهای تحت پوشش در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورت میباشد؟

در این بیمه نامه هریک از دو بیمه شده بصورت مجزا پوشش بیماری دارند و حتی اگر بیمه شده اول نیز بدلایلی نتواند پوشش بیماری داشته باشد بیمه شده دوم میتواند این پوشش را اختیار کند.

 

پوشش حادثه در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورت میباشد؟

در این بیمه نامه هریک از دو بیمه شده بصورت مجزا پوشش حادثه دارند و حتی اگر بیمه شده اول نیز بدلایلی نتواند پوشش حادثه داشته باشد بیمه شده دوم میتواند این پوشش را اختیار کند .

 

بیمه شده و بیمه گذار در بیمه نامه عمر مشترک دو نفره به چه صورت است؟

در این بیمه نامه دو بیمه شده داریم که یکی از آنها بیمه شده اول و بیمه گذار است و دیگری بیمه شده دوم خواهد بود.

نسبت بیمه شده اول با بیمه شده دوم نسبت خانوادگی درجه یک (زن و شوهر - پدر و فرزند - مادر و فرزند - خواهر و برادر - خواهر و خواهر - برادر و برادر) یا دو نفر شریک کاری میتواند باشد

 

مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری
 • تأمین خاطر و آرامش خیال
 • دسترسی فوری به سرمایه
 • تعیین ذینفع به سلیقه خود شما
 • تخصیص اندوخته حاصل از بیمه عمر و سرمایه گذاری به دیگری
 • معافیت مالیاتی

مزایای كم نظیر  بیمه عمر و سرمایه گذاری

 • انعطاف پذیری در نحوه پرداخت حق بیمه
 • افزایش سرمایه اصلی بیمه عمر ( سرمایه فوت )
 • مزیت ویژه در پرداخت سرمایه فوت و اندوخته بیمه نامه

مزایای جانبی  بیمه عمر و سرمایه گذاری

 • پوشش بیمه تكمیلی ناشی از حادثه
 • از كارافتادگی
 • بیمه بیماریهای صعب العلاج

مزایای سرمایه گذاری

 • دسترسی به اندوخته حاصل از سرمایه گذاری
 • دریافت وام
 • ضمانت سودآوری
 • بیمه مستمری و بازنشستگی
 • پشتوانه و اعتبار مالی شركت بیمه كارآفرین

چنانچه مختصر توضیح در ادامه مطلب  ، انگیزه كافی را به منظور انجام یك برنامه ریزی مالی بلند مدت كه آرامش خیال امروز ، رفاه فردا پیام واقعی آنست ، در شما ایجاد كرده باشد باعث امتنان و افتخار خواهد بود تا شركت بیمه كارآفرین ( نمایندگی پورجعفری ) با شما در جهت تحقق این برنامه ریزی همكاری و همیاری نمایید ،

آدرس:

 بیجار - میدان طالقانی - خیابان توحید جنوبی - جنب بستنی سنتی کلای-

                               تلفکس۰۸۷۲۴۲۳۲۰۱۰

 در هرجای ایران زیبا یا خارج از کشور هستیدُ لطفا" با ما تماس بگیرید  ۰۹۱۹۴۹۴۴۴۳۰
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
heel lifts
یکشنبه 8 بهمن 1396 07:17 ق.ظ
I'm impressed, I have to admit. Rarely do I come across a blog that's both equally educative and engaging,
and let me tell you, you've hit the nail on the head.
The issue is something that too few men and women are
speaking intelligently about. I am very happy I stumbled across this during my hunt for something relating to
this.
Nathan
جمعه 17 آذر 1396 05:47 ق.ظ
Just wish to say your article is as surprising. The clearness in your post is simply great and i can assume you are an expert on this subject.
Well with your permission allow me to grab your feed to keep updated with
forthcoming post. Thanks a million and please keep up the gratifying
work.
best psychic medium reading
جمعه 12 آبان 1396 07:47 ب.ظ
من دوست داشتم همانطور که شما در اینجا دریافت خواهید کرد.
طرح جذاب است، مطالب نویسنده شما شیک است.
با این وجود، شما فرماندهی می کنید که شما آرزو می کنید
تحویل زیر ناخوشایند بدون شک به نظر می رسد قبلا دوباره از دقیقا همان تقریبا اغلب در داخل مورد
شما این پیاده روی را سپری میکنید
feet issues
یکشنبه 26 شهریور 1396 10:03 ب.ظ
Hello mates, its fantastic piece of writing on the topic of cultureand
completely defined, keep it up all the time.
What is limb lengthening surgery?
دوشنبه 30 مرداد 1396 10:07 ق.ظ
Do you have a spam issue on this blog; I also am a blogger, and I was wanting to know your situation; many of us have created
some nice procedures and we are looking to exchange methods with others, why
not shoot me an e-mail if interested.
http://nidaalwin.hatenablog.com
سه شنبه 17 مرداد 1396 08:34 ق.ظ
Great info. Lucky me I found your site by chance (stumbleupon).

I have book marked it for later!
What do you do for a sore Achilles tendon?
شنبه 14 مرداد 1396 09:08 ق.ظ
I have read so many articles concerning the blogger lovers however this article is really a fastidious paragraph, keep it up.
Asa
دوشنبه 9 مرداد 1396 10:20 ب.ظ
hey there and thank you for your info – I've definitely picked up something new from right here.

I did however expertise several technical points using this website, since I experienced to reload the website
many times previous to I could get it to load properly.

I had been wondering if your web host is OK? Not that I am complaining,
but slow loading instances times will very frequently affect your placement
in google and can damage your high quality
score if advertising and marketing with Adwords. Well I'm adding this RSS
to my email and can look out for a lot more of your respective intriguing content.
Make sure you update this again very soon.
Maybelle
دوشنبه 9 مرداد 1396 10:19 ب.ظ
I'm truly enjoying the design and layout of your website.

It's a very easy on the eyes which makes it much more enjoyable
for me to come here and visit more often. Did you hire out a designer to create your theme?
Superb work!
std clinic near me
دوشنبه 5 تیر 1396 04:24 ب.ظ
چلیپا از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن مناسب در آیا نه نشستن بسیار خوب با
من پس از برخی از زمان. جایی درون جملات شما قادر
به من مؤمن اما تنها برای while. من این مشکل خود را با جهش در
مفروضات و شما ممکن است را خوب به پر
همه کسانی معافیت. در این رویداد شما در واقع که می توانید انجام من می بدون شک بود مجذوب.
home std test kit
یکشنبه 4 تیر 1396 10:33 ب.ظ
بسیار چلیپا از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن مناسب ابتدا آیا نه حل و
فصل خوب با من پس از برخی از زمان.
جایی درون پاراگراف شما در واقع موفق به من مؤمن متاسفانه
فقط برای کوتاه در حالی که. من با این حال کردم مشکل خود را با فراز در منطق و شما خواهد
را سادگی به کمک پر همه کسانی شکاف.
که شما در واقع که می توانید انجام من خواهد
بدون شک بود تحت تاثیر قرار داد.
std testing centers
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 05:27 ق.ظ
بسیار ریشه از خود نوشتن در حالی که
ظاهر شدن دلنشین در آیا واقعا کار
بسیار خوب با من پس از برخی از
زمان. جایی در سراسر پاراگراف شما در واقع قادر به من
مؤمن متاسفانه فقط برای while.

من این کردم مشکل خود را با فراز در منطق و
شما خواهد را سادگی به پر همه کسانی معافیت.
در این رویداد شما در واقع که می توانید انجام من خواهد قطعا بود مجذوب.
Ricky
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 12:16 ق.ظ
Why visitors still use to read news papers when in this technological world all is existing on net?
Leticia
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 09:54 ب.ظ
Hey superb blog! Does running a blog like this take a massive amount
work? I've no knowledge of programming but I was hoping to start my
own blog in the near future. Anyhow, if you have any suggestions or tips for new blog owners please share.
I understand this is off subject nevertheless I simply wanted to ask.

Thanks a lot!
Merlin
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 09:53 ب.ظ
I'm extremely impressed with your writing skills as well as with the layout
on your weblog. Is this a paid theme or did you customize it yourself?

Anyway keep up the nice quality writing, it's rare
to see a nice blog like this one today.
Theron
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 09:52 ب.ظ
Someone necessarily assist to make significantly posts I might state.
That is the very first time I frequented your website page and thus far?
I surprised with the analysis you made to make this actual put up extraordinary.
Great activity!
Tisha
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 09:51 ب.ظ
Heya i'm for the primary time here. I came across this board and I in finding It really
helpful & it helped me out a lot. I'm hoping to offer one thing again and aid others like you aided me.
Tomas
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 09:49 ب.ظ
If you are going for finest contents like I do, simply visit
this website every day as it offers feature contents, thanks
manicure
سه شنبه 15 فروردین 1396 01:17 ب.ظ
Hey there this is kinda of off topic but I was wondering if blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML.
I'm starting a blog soon but have no coding expertise so I wanted to
get guidance from someone with experience. Any help would be enormously appreciated!
manicure
سه شنبه 15 فروردین 1396 10:18 ق.ظ
Right here is the perfect website for anybody who hopes to understand this topic.
You realize so much its almost tough to argue with you (not that I personally will
need to…HaHa). You definitely put a fresh spin on a topic which has been written about for decades.
Wonderful stuff, just wonderful!
manicure
سه شنبه 15 فروردین 1396 04:47 ق.ظ
Currently it sounds like Wordpress is the preferred blogging platform out there right now.
(from what I've read) Is that what you're using on your blog?
manicure
یکشنبه 13 فروردین 1396 01:18 ب.ظ
This is the perfect webpage for anybody who hopes
to find out about this topic. You know a whole lot
its almost tough to argue with you (not that I actually
would want to…HaHa). You certainly put a brand new
spin on a subject that's been written about for decades.
Wonderful stuff, just excellent!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
Admin Logo
themebox Logo