تبلیغات
بــــیـــمـــــه کــــــارآفــــــــریــــــــن - 09194944430بیمه های عمر و سرمایه گذاری

09194944430بیمه های عمر و سرمایه گذاری

نویسنده :
تاریخ:یکشنبه 6 شهریور 1390-12:14 ب.ظ

بیمه عمر و سرمایه گذاری یكی از پرطرفدارترین بیمه های عمر در جهان است كه با اضافه نمودن یك برنامه سرمایه گذاری سیستماتیك به بیمه عمر بلند مدت ، روز به روز طرفداران بیشتری را در اكثر كشورها به خود جلب می نماید . این بیمه وسیله ای مناسب از جهت كسب « آرامش خیال امروز » و « رفاه زمان بازنشستگی » و نیز « تأمین پشتوانه مالی بازماندگان در غیبت سرپرست خانواده »  است .

 

بیمه عمر و سرمایه گذاری چیست؟

پدیده ای نو در صنعت بیمه

با خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه كارآفرین به مجموعه ای از امكانات كم نظیر كاربری بیمه در جهان دسترسی خواهید یافت. انتخاب امروز شما موجب تامین مالی خانواده و بهره مندی از بهترین بازارهای سرمایه گذاری در ایران خواهد شد.

ویژگی های قرارداد

بیمه عمر و سرمایه گذاری بیمه كارآفرین قرارداد بیمه ای است كه هم زمان با بیمه نمودن عمر شما امكانات متنوع سرمایه گذاری منابع حق بیمه و پرداخت های شما را در سبد سرمایه گذاری خود متشكل از بازار بورس و سایر بازارهای سرمایه گذاری, در دسترس شما قرار می دهد تا هر زمان و به انتخاب شما از منابع یاد شده بهره مند شوید و در صورت تحقق خطر از كارافتادگی و یا فوت, خانواده از تامین مالی مورد نیاز برخوردار شود.

وسیله ای مطمئن برای مبارزه با تورم

اندوخته قرارداد بیمه و سرمایه بیمه عمر كه در صورت فوت, به اعضای خانواده و یا هر شخص دیگری كه خودتان انتخاب خواهید نمود پرداخت خواهد شد و یا در پایان مدت بیمه اندوخته قرارداد بیمه به خودتان پرداخت خواهد شد. توسط خودتان و در صورت تمایل با استفاده از برنامه نرم افزاری ما كه موقعیت های مختلف را در نظر گرفته است تعیین می گردد. به منظور مقابله با تورم‚ در صورت تمایل سرمایه عمر شما همراه با حق بیمه همه ساله به میزان لازم افزایش خواهد یافت.

مزایای استثنایی

همراه با بیمه عمر و سرمایه گذاری می توانید از مزایای بیمه حوادث در صورت فوت تا چهار برابر سرمایه بیمه عمر برخوردار شده و نیز می توانید خود را در مقابل هزینه های سنگین بیماری های صعب العلاج مانند : سكته قلبی ‚ سكته مغزی‚ سرطان‚ پیوند اعضا‚ عمل جراحی كرونرو قلب باز بیمه نمائید.

سرمایه گذاری خود را به صورت یكجا دریافت نموده و یا آن را تبدیل به یكی از انواع بیمه نامه های مستمری برای تامین دوره بازنشستگی خود نمایید.

انعطاف پذیری :

در بیمه عمر و سرمایه گذاری شما می توانید سرمایه و یا حق بیمه عمر خود را به هر میزان و در هر زمان كه مایل باشید افزایش و یا كاهش دهید.

برداشت از بیمه :

اندوخته ریاضی به وجود آمده در حساب بیمه نامه شما متعلق به خودتان است و می توانید در مواقع اضطراری از حساب خود به صورت نقد یا وام برداشت نمائید .

ضمانت بیمه:

بیمه نامه شما به تدریج با ایجاد اندوخته حاصل از سرمایه گذاری تبدیل به ضمانت نامه ای معتبر مانند سایر اسناد مالی در معاملات‚ كار و زندگی شما خواهد شد.

معافیت مالیاتی :

سرمایه بیمه عمر و سرمایه گذاری شما همواره به هر میزان از معافیت مالیاتی برخوردار است و مبلغ قابل پرداخت در صورت فوت به ذینفع شما تابع قانون ارث نخواهد بود.

معافیت از پرداخت حق بیمه:
در صورت از كارافتادگی كامل و دائم بیمه شده قبل از سن 55 سالگی‚ بیمه گذار از پرداخت حق بیمه برا ی باقی مانده مدت بیمه معاف خواهد شد.

چه تضمینی برای ایفای تعهدات كارآفرین وجود دارد ؟

شركت بیمه كارآفرین با سرمایه 200 میلیارد ریال و مجوز بیمه مركزی ایران تاسیس شده است و كلیه عملیات بیمه ای شركت یاد شده تحت نظارت بیمه مركزی ایران می باشد.

بیمه كارآفرین چگونه سرمایه گذاری می نماید؟

حق بیمه پرداختی بیمه گذاران در سبد بزرگ سرمایه گذاری بیمه كارآفرین با توجه به مقررات حاكم بر سرمایه گذاری موسسات بیمه در بازارهای مختلف با رعایت حداقل ریسك و حداكثر بازدهی به كار رفته می شود. حداقل بازده سرمایه گذاری سالانه برای ده سال آینده كمتر از پانزده درصد نخواهد بود.

در صورت فوت‚ سرمایه بیمه به چه كسی پرداخت می شود؟

بیمه گذرا در شروع بیمه اسم یا اسامی استفاده كنندگان از بیمه را در صورت فوت به شركت بیمه اعلام می دارد. در غیر این صورت سرمایه بیمه به ورثه قانونی وی پرداخت می گردد.

آیا از مزایای قابل پرداخت‚ مالیات و یا هزینه های دیگری كسر خواهد شد؟

خیر در صورت تحقق خطر فوت كل سرمایه بیمه بدون كسر مالیات یا هزینه دیگر به ذینفع بیمه پرداخت می گردد.

آیا برای بیمه شدن معایه پزشكی ضروری می باشد و هزینه آن به عهده كیست؟

برای سنین خاص و مبالغ بیمه متجاوز از میزانی خاص معاینه پزشكی لازم است. در كلیه موارد هزینه معاینه پزشكی به عهده بیمه گر است.

چگونه می شود در پایان مدت, بیمه نامه را تبدیل به بیمه مستمری نمود؟

در زمان شروع و پایان بیمه, بیمه گذار می تواند با درخواست از بیمه گر به جای دریافت مبلغ سرمایه به صورت یكجا آن را تبدیل به یكی از انواع بیمه های مستمری نماید.

معرفی بیمه عمر مشترك

 


 


 

 

بیمه ی عمر مشترك


در این نوع بیمه نامه ها ، قرارداد بیمه ، بدون پرداخت حق بیمه ی اضافی ، دو نفر را تحت پوشش قرار می دهد و هزینه ها نسبت به ریسك ثابت می ماند . در واقع  بیمه نامه مشترك عمر، یك بیمه برای دو نفر می باشد .
هریک از بیمه شدگان مجاز هستند بصورت مجزا برای خود استفاده کننده معرفی کنند و حتی میتوانند استفاده کننده همدیگر قرار گیرند.بیمه گذار حق دارد در طول مدت قرارداد بیمه ، استفاده كننده را با موافقت كتبی بیمه شده تغییر دهد یا به دیگری انتقال دهد.برای آشنایی هر چه بیشتر ، با بیمه عمر مشترك شرایط كلی آن بدین شرح است :
1- ر بیمه نامه مشترك ، بیمه گذار و بیمه شده اول ( اصیل ) یك نفر می باشد .
2- بیمه شده دوم باید رابطه ای نسبی یا سببی با بیمه شده اول داشته باشد . مثل رابطه پدر و فرزند ، مادر و فرزند ، رابطه برادر یا خواهر ، دو شریك یا همسر داشته باشند .
3- حق بیمه عمر مشترك در حدود 10 درصد بیشتر از حق بیمه عمر وسرمایه گذاری تك نفره منظور می شود كه نحوه محاسبه حق بیمه پرداختی دو نفره به شرح ذیل می باشد :
برای صدور یك بیمه نامه مشترك دو نفر فقط یک حق بیمه پرداخت می کنند با این تفاوت كه علاوه بر  حق بیمه پوشش اصلی + حق بیمه پوشش های فرعی بیمه شده اول ، حق بیمه پوشش های فرعی بیمه شده دوم نیز به آن اضافه می گردد .
 4- ضریب تعدیل حق بیمه و سرمایه در بیمه عمر مشترک دو نفره همچون بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری تک نفره میباشد و برای دو نفر بصورت مشترک (غیر مجزا) اعمال میشود.
برای استفاده كننده سه حالت قابل پیش بینی است :
الف) استفاده کننده بیمه شده اول است ، اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده دوم تبدیل به بیمه گذار میگردد و استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول را طی الحاقیه تعیین میکند.
ب) استفاده کننده بیمه شده دوم است ، اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده اول بعنوان بیمه گذار ، استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول را طی الحاقیه تعیین میکند.

ج) استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول ، شخصی غیر از بیمه شده اول یا دوم است اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده اول بعنوان بیمه گذار ، استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول را طی الحاقیه تعیین میکند

 

در بیمه عمر مشترک دو نفره در صورت فوت هر دو بیمه شده چه اتفاقی می افتد؟

سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده اول یعلاوه کل ارزش بازخرید بیمه نامه تا لحظه فوت به استفاده کنندگان فوت بیمه شده اول تعلق میگیرد و فقط سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده دوم به استفاده کنندگان فوت بیمه شده دوم تعلق میگیرد و بیمه نامه پایان می یابد

 

 

استفاده کننده در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورت تعریف میشود؟

در این بیمه نامه استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول تعریف میگردد و یک نفر است که 3 حالت زیر میتواند واقع گردد:

الف ) استفاده کننده بیمه شده اول است ، اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده دوم تبدیل به بیمه گذار میگردد و استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول را طی الحاقیه تعیین میکند

ب ) استفاده کننده بیمه شده دوم است ، اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده اول بعنوان بیمه گذار ، استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول را طی الحاقیه تعیین میکند.

چ) استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول ، شخصی غیر از بیمه شده اول یا دوم است اگر که تا پایان قرارداد در قید حیات بود مزایای بیمه نامه را دریافت میکند ولی اگر در طول مدت قرارداد فوت کند ، بیمه شده اول بعنوان بیمه گذار ، استفاده کننده در صورت حیات بیمه شده اول را طی الحاقیه تعیین میکند.

 

 

در بیمه عمر مشترک دو نفره در صورت فوت بیمه شده اول چه اتفاقی می افتد؟

سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده اول یعلاوه کل ارزش بازخرید بیمه نامه تا لحظه فوت به استفاده کنندگان فوت بیمه شده اول تعلق میگیرد ولی بیمه نامه باطل نمیشود فقط ارزش بازخرید آن صفر میگردد و بیمه شده دوم هم میتواند حق بیمه پرداخت کند و هم پرداخت نکند اگر حق بیمه پرداخت نکند تا پایان مدت بیمه نامه فقط تحت پوشش است ولی در صورت ادامه پرداخت حق بیمه ارزش بازخرید برای بیمه شده دوم ایجاد شده و رشد میکند وتفاوتی که نسبت به بیمه نامه انفرادی دارد این است که کسورات 5 ساله اول بیمه نامه انفرادی در اینجا نخواهد بود و رشد بسیار سریعی از لحاظ سرمایه گذاری خواهد داشت.

 

 

در بیمه عمر مشترک دو نفره در صورت فوت بیمه شده دوم چه اتفاقی می افتد؟

فقط سرمایه مربوط به پوشش اصلی و پوششهای فرعی بیمه شده دوم به استفاده کنندگان فوت بیمه شده دوم تعلق میگیرد و مبلغی از ارزش بازخرید پرداخت نمیشود و بیمه نامه به بیمه نامه انفرادی تبدیل میگردد.

 

آیا ضریب تعدیل حق بیمه و سرمایه در بیمه عمر مشترک دو نفره وجود دارد؟

شرایط ضریب تعدیل حق بیمه و سرمایه در بیمه عمر مشترک دو نفره دقیقا مثل بیمه نامه های عمر و سرمایه گذاری قبلی تک نفره میباشد و برای دو نفر بصورت مشترک (غیر مجرا) اعمال میشود.

 

استفاده کنندگان در صورت فوت بیمه شدگان در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورتی خواهد بود؟

هریک از بیمه شدگان مجاز هستند بصورت مجزا برای خود استفاده کننده معرفی کنند و حتی میتوانند استفاده کننده همدیگر قرار گیرند.

 

پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورت میباشد؟

در این بیمه نامه فقط بیمه شده اول میتواند پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه را داشته باشد و حتی اگر بیمه شده اول نیز بدلایلی نتواند این پوشش را داشته باشد بیمه شده دوم نمیتواند این پوشش را اختیار کند بنابراین کسی که میخواهد این پوشش را داشته باشد باید بعنوان بیمه شده اول ثبت گردد

 

حق بیمه پرداختی در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورت محاسبه میگردد؟

دو نفر یک حق بیمه اختیار میکنند و مجموع حق بیمه این بیمه نامه عمر مشترک دو نفره برابر خواهد بود با (حق بیمه پوشش اصلی + حق بیمه پوششهای فرعی بیمه شده اول + حق بیمه پوششهای فرعی بیمه شده دوم)

 

 

پوشش تکمیلی بیماریهای تحت پوشش در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورت میباشد؟

در این بیمه نامه هریک از دو بیمه شده بصورت مجزا پوشش بیماری دارند و حتی اگر بیمه شده اول نیز بدلایلی نتواند پوشش بیماری داشته باشد بیمه شده دوم میتواند این پوشش را اختیار کند.

 

پوشش حادثه در بیمه عمر مشترک دو نفره به چه صورت میباشد؟

در این بیمه نامه هریک از دو بیمه شده بصورت مجزا پوشش حادثه دارند و حتی اگر بیمه شده اول نیز بدلایلی نتواند پوشش حادثه داشته باشد بیمه شده دوم میتواند این پوشش را اختیار کند .

 

بیمه شده و بیمه گذار در بیمه نامه عمر مشترک دو نفره به چه صورت است؟

در این بیمه نامه دو بیمه شده داریم که یکی از آنها بیمه شده اول و بیمه گذار است و دیگری بیمه شده دوم خواهد بود.

نسبت بیمه شده اول با بیمه شده دوم نسبت خانوادگی درجه یک (زن و شوهر - پدر و فرزند - مادر و فرزند - خواهر و برادر - خواهر و خواهر - برادر و برادر) یا دو نفر شریک کاری میتواند باشد

 

مزایای بیمه عمر و سرمایه گذاری
 • تأمین خاطر و آرامش خیال
 • دسترسی فوری به سرمایه
 • تعیین ذینفع به سلیقه خود شما
 • تخصیص اندوخته حاصل از بیمه عمر و سرمایه گذاری به دیگری
 • معافیت مالیاتی

مزایای كم نظیر  بیمه عمر و سرمایه گذاری

 • انعطاف پذیری در نحوه پرداخت حق بیمه
 • افزایش سرمایه اصلی بیمه عمر ( سرمایه فوت )
 • مزیت ویژه در پرداخت سرمایه فوت و اندوخته بیمه نامه

مزایای جانبی  بیمه عمر و سرمایه گذاری

 • پوشش بیمه تكمیلی ناشی از حادثه
 • از كارافتادگی
 • بیمه بیماریهای صعب العلاج

مزایای سرمایه گذاری

 • دسترسی به اندوخته حاصل از سرمایه گذاری
 • دریافت وام
 • ضمانت سودآوری
 • بیمه مستمری و بازنشستگی
 • پشتوانه و اعتبار مالی شركت بیمه كارآفرین

چنانچه مختصر توضیح در ادامه مطلب  ، انگیزه كافی را به منظور انجام یك برنامه ریزی مالی بلند مدت كه آرامش خیال امروز ، رفاه فردا پیام واقعی آنست ، در شما ایجاد كرده باشد باعث امتنان و افتخار خواهد بود تا شركت بیمه كارآفرین ( نمایندگی پورجعفری ) با شما در جهت تحقق این برنامه ریزی همكاری و همیاری نمایید ،

آدرس:

 بیجار - میدان طالقانی - خیابان توحید جنوبی - جنب بستنی سنتی کلای-

                               تلفکس۰۸۷۲۴۲۳۲۰۱۰

 در هرجای ایران زیبا یا خارج از کشور هستیدُ لطفا" با ما تماس بگیرید  ۰۹۱۹۴۹۴۴۴۳۰
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
thaidamer i norge
سه شنبه 26 تیر 1397 01:21 ق.ظ
100 gratis dating på nett thaidamer i norge finn eldre kvinner de beste gratis dating sites casual dating norge
gratis sms pa nett netcom gratis dating chat seite dating sider
som er gratis hvilket datingsite er bedst dating pa nettet sang polska kvinnor kontaktannonser kristen datesida nettsider kontaktannonser norwegian dating
apps gratis sms på nettet uden oprettelse kristen date site møte eldre
damer i oslo dating site in oslo norway nettdating nord norge 100 gratis dating pa nett chat med lege på nett gratis treffe damer
i bergen hei dating kristen date site redaktionen alt for damerne kristen datingside norge datingsite
gratis norwegian dating apps nettdate telefon chat med lege pa nett
gratis gratis kontaktformular für deine homepage date sider gratis helt gratis dejtingsajter utro datingside hacket norges chatroulette gratis dating nettsteder best dating app norway mote damer i bergen kontakt med gifte kvinner datingsite gratis inschrijven c-date test
nettdating erfaringer datingsite gratis hvordan finne eldre damer nettdating tips profiltekst finn
damer i n dating på nett erfaringer kristen dating site kontaktannonser tidningen land gay dating oslo date thai damer
online casino
یکشنبه 24 تیر 1397 11:03 ب.ظ
casino g
casino g
play casinos
casino online application
vid3o porno gratis
یکشنبه 24 تیر 1397 07:44 ق.ظ
film porno tv gratis vid3o porno gratis video scuola sesso foto di sesso esplicito film porno gratis incesti asa akira video porno gratis porno amateur italiano
sesso anale donne mature porno italiano in discoteca porno gratis con rocco video di sesso tra uomini you porno italiano annunci sesso reggio calabria video di ragazze lesbiche che fanno sesso sesso formia yotube porno gratis
sesso tradimento video di ragazzine che fanno sesso post sesso ragazze per sesso milano video porno signore gratis video porno gratis edelweiss
fare sesso nascosti in un cesso sesso mondovi cucinotta sesso scene
di sesso gay film porno gratis voglioporno video
di scene di sesso claudio amendola sesso scene
porno italia filmini porno italiani gratis sesso orale scuola
compilation porno gratis sesso nei cessi ragaze che fanno sesso video porno privati italia video porno gratis con uomini anziani video porno gratis masturbazione sesso selen fare
sesso con la moglie film porno download gratis sesso sul divano canzoni
di sesso fighe pelose film porno gratis maschi nudi che fanno sesso oggi sposi niente sesso sesso nascosto porno fare
sesso con preservativo sesso collega il miglior sesso fighe pelose che fanno sesso
videos porno muy cerditas
شنبه 23 تیر 1397 07:56 ب.ظ
videos porno android videos porno muy cerditas videos de
chicas sexo sexo penes porno gratus you porno xxx live granny porno sexo x videos videos porno espanoles porno
pissing videos porno caliente lucia y el sexo sexo fetiche tangas sexo sexo con hombres relatos
porno espana gay sexo ahora vaginas porno sexo arabes porno
negros gay asiaticas sexo sexo atrevido pajinas de sexo porno
intercambio de parejas porno cachondas oviedo sexo buscar sexo comix porno gratis como hacerle
sexo oral a una mujer porno comics actriz porno alemana
hustler porno videos movil porno miriam prado porno sexo gore sexo gay en la playa casting porno espanoles
videos porno de enanas ver sexo oral sexo en vigo gratis sexo pontevedra videos porno gey porno espanool porno en dibujos animados porno espa
sexo en la nube sexo en la edad media porno espanom porno casero latino videos
porno gratis 19 sexo joven
singel og grus priser
شنبه 23 تیر 1397 07:49 ب.ظ
lesbisk dejting singel og grus priser kvinna söker kvinna
dating sider helt gratis svensk dating app sex kontakt stockholm 100 gratis
kontaktannonser tips pa roliga saker att gora i stockholm söker man undvika rasrisk vid french dating app happn bästa dejt appen c date gratis chat tjejer
skämt sexkontakt goteborg dejting för singelföräldrar dejtingsajt gratis
äldre kvinnor söker sex soker en man som kan gora mig gravid dating coach malmö date singelforaldrar gratis
dejting utan medlemskap dating malmo kultur dating site malmö forsta
dejten vaxholm restaurang matlagningskurs singlar malmö thailandska singlar i sverige billig singel skåne
dreambook dagens kontaktannonser pa nett vackra tjejer utan kläder bilder snyggaste
tjejen sex chat sverige dejtsidor gratis dejtingbox natdejting tips dejting sajtovi u
srbiji 100 gratis kontaktannonser kontaktannonser bilder
singeltraffar helsingborg nätdejting helt gratis kontaktannonser veteranen singlar stockholm thai kontaktannonser sverige äldre kvinnor söker sex dejting sajter
gratis bästa gratis dejtingsidan forsta dejten svt trailer bra dejtingsajter gratis bra serios dejtingsajt sexiga tjejer som klär av sig helt youtube
snyggaste tjejerna i europa 100 gratis dating site in nederland
site rencontre homme celibataire gratuit
شنبه 23 تیر 1397 05:29 ب.ظ
site de rencontre pute site rencontre homme celibataire gratuit rencontre et vous angers site de rencontre canada pour ado rencontre en lorraine rencontres cahors lot montpellier rencontrer des gens site de rencontres
entre seniors blog site rencontre gratuit site de rencontre
gratuit et sans inscription rencontrer un homme militaire site rencontre vegetarien site de
rencontre occasionnel gratuit site de rencontre avec routier rencontre femme pour sexe rencontre proximite android site de rencontre
suisse gratuit rencontres seniors 69 site de rencontre totalement
gratuit pour homme et femme site de rencontre 100 gratuit pour
senior rencontre varna site rencontre a proximite site de rencontre parents separes site de rencontre sans aucun paiement rencontre amicale dans le nord site
de rencontre temoins de jehovah rencontre issy les moulineaux rencontre femme 06 top 5 des sites de rencontre gratuit site rencontre sexe totalement gratuit
rencontres amicales seniors strasbourg rencontre
coquine caen rencontre seniors gratuit n 1 site de rencontre rencontre femme asiatique montreal rencontre
femme photo homme site de rencontre domination rencontre rencontre extra conju site de
rencontre seropositif montreal rencontre femme haute savoie rencontre russes femmes gratuit rencontres celibataires caen rencontre femme longwy
rencontres bayonne rencontre celibataire somme rencontre artiste peintre site rencontre plan cul gratuit
site de rencontre celibataire site rencontre femmes etrangers rencontres
faciles love love
sex bondage
شنبه 23 تیر 1397 07:49 ق.ظ
masaj sex sex bondage wakfu sexe sex gangster porno shanna vjdeo porno film porno blak porno galore sex cinema kamasutra
sexe you porn film porno masturbation masculine porno porno esbienne fanfiction sexe video
blog sexe porno anna polina sex video black vieux et jeune porno porno mp4 image sexe amateur video sexe arab video sexe voiture
winx porno films sex tabou sex sex arab web shanna porno recit porno hard
liste parodie porno sexe mouvie sexe video amateur gratuit avatar en porno porno
sm calendrier de l avent sex filme porno amateur video porno sodomie sexe ales porno boulangerie image dessin porno porno video hd video porno mariage sexe
avenue sex dans un bureau jeu de sexe en ligne porno traduction porno sites security cam sexe porno boulangerie ddf sex porno addict porno perfekt
gratis porno riesen schwanz
شنبه 23 تیر 1397 02:13 ق.ظ
private sex filme kostenlos gratis porno riesen schwanz hentai sex kostenlos mutter
sex kostenlos fkk bilder sex nachhilfe porno deutsch ohne anmeldung kostenlos porno porno neu
deutsch britney spears porno gratis gratis swinger porno porno swinger gratis sex
geschichten bdsm deutsche asiatin porno gratis porno schwul porno privat
gratis pussy porno gratis https www porno gratis deutsche reife porno gratis porno vidio chatroulette porno deutsch porno hup kostenlos porno geschichten gratis porno
lang deutsch deutsche porno tv sex treffen bremerhaven lesben porno kostenlos gratis filme
porno gratis manga porno videos gratis filme porno www porno gratis
com sex geschichten sauna porno bilder sex
deutscher soft porno vr porno gratis gratis girls porno geile porno videos kostenlos kostenlose sex date seiten gratis porno im auto sex am fkk strand geschichten kostenlos
free sex filme kostenlos porno deutsche porno labels sex filme kostenlos
gucken deutsches madchen porno porno kostenlos bdsm sex porno auf deutsch gratis porno im wald sex
geschichten in der schule gratis porno teen sex gratis
handy porno videos muschi porno gratis
fat sex
جمعه 22 تیر 1397 08:59 ب.ظ
nylon porn fat sex sex in schools programme sloppy seconds band merch sex face swiss porn volleyball
female player images phone sexting messages rough black
sex how many genders are there science sex messages
to send your girlfriend in hindi sex meaning sex appeal san andreas
xbox 360 sex time increase yoga in hindi 30 day sex challenge
positions sex before marriage catholic church who framed
roger rabbit porn sex prank gone wrong almost died masseuse porn i wanna sex you up traducida espa hot group
sex sex in nevada dilley sextuplets tv solo porn kamasutra sex positions full apk
new interracial porn vitaly sex tape black midget porn sex messages
to send to your girlfriend adult cartoon porn maggie green sex having sex without a
condom and pulling out sex in the bathroom yahoo answers how to be
a porn star sex poems funny female sex toys fairy tail lucy
porn brother forces sister porn most viewed porn sex pot revenge rakuten pakistani porn videos get dog sex sex woman pisces man sex bolts fastenal sex worker
statistics us sex doll interview on this morning celebrity sex video sex questions to ask your partner granny having sex gay monster porn 360 degree porn
plan cul roche la moliere
جمعه 22 تیر 1397 02:46 ب.ظ
plan cul savigny sur orge plan cul roche la moliere plan cul le blanc mesnil plan cul meyzieu plan cul landerneau
recherche plan cul gratuit plan cul chaville plan cul venissieux plan cul hendaye
plan cul villers les nancy plan cul villeneuve les avignon comment obtenir un plan cul plan cul paris gratuit sites de rencontre plan cul plan cul auriol plan cul viroflay plan cul 57 plan cul dans
ma region plan cul a plan cul saint flour plan cul sur paris plan cul loudeac plan cul septemes les vallons plan cul vaureal cherche femme pour plan cul plan cul chatou citation plan cul plan cul neuilly plaisance plan cul
besancon plan cul sur lille plan cul paris
forum plan cul mamie tchat plan cul plan cul 90 plan cul
sainte suzanne plan cul sainte luce sur loire plan cul la baule plan cul ostwald
plan cul wikipedia plan cul correze plan cul gay montpellier plan cul mende plan cul
vierzon plan cul saint fons plan cul ile de france plan cul puy de dome site
de plan cul plan cul boulogne billancourt plan cul arles plan cul
ussel plan cul 23
la vie d adele scene de sexe
سه شنبه 19 تیر 1397 02:54 ب.ظ
sexe gratuit mature la vie d adele scene de sexe sexe anniversaire mon blog sexe teen sexe video ayem sex gay porno black film gay sex porno webcam sexe amateur gratuit
porno lesbiene gratuit jeune amateur sexe black sex porno
online video volee sexe porno alexandra lamy video sexe sm porno
audio sex vielles katie price sex tape histoire de sex film porno tv beauty porno meilleur site porno
amateur confessions sex sex a gogo sm sexe porno arab hijab granny porno portugaise sex
starwars porno video mature sexe mature sexe tv1 j
aime trop le sexe actrice porno ronde porno gros culs porno gang band booty sex cap porno bikini sex egypt sex
video hentai sex game belle fille porno afghanistan sex sex bomb lyrics missionnaire sexe
video porno star black teen porno porno amateur cam annonces sexe paris funny porno hup porno
hei datingside
شنبه 16 تیر 1397 10:52 ق.ظ
test av datingsider hei datingside dating på nett treffe damer i
oslo kontaktannonse gratis dating site test 100 gratis dating
helt gratis dejting pa natet kontaktannonse morsom 100 gratis datingsider norway dating app top 10 norwegian dating sites treffe jenter i bergen 100 gratis dating sites
gratis dating sider for gifte gratis sms pa nett uten kostnad
og registrering chat med lege på nett gratis kristendate flashback nettdating svindel dating pa nettet gratis hvordan få x kjæresten tilbake gratis sms pa nett
onecall gratis sms tjeneste på nettet helt gratis datingsider helt
gratis nettdating finn kj gratis kontakt med kvinnor nettdating tips meldinger treffe
jenter gratis date app norge møte damer på nett dating
gratis proberen hvordan treffe damer ledige damer dating
på nett tips nettdating sider gratis datingsider for gifte helt gratis natdejting 100 gratis dating app norwegian dating rules hvor kan jeg møte jenter best norway dating sites nettdating
eksperten treffe damer i oslo kontaktannonser uten registrering kontaktannonse koder date sider på nett
dating oslo gratis dating app android dating
site in oslo norway 100 procent gratis dating sites
mysiga dejtingstallen stockholm
شنبه 16 تیر 1397 06:50 ق.ظ
hitta sexlusten igen mysiga dejtingstallen stockholm resor för singlar hvit singel pris bergen kvinna söker man för
barn traffa aldre kvinnor pa natet snyggaste tjejen på facebook flashback sveriges 99 snyggaste tjejer
bästa dejtingsajten flashback dating sverige gay dejtingsajt frågor seriosa dejting appar hitta ligg dejtsidor
dating app gratis kvinna soker man umea kvinna söker en man hvit singel pris bergen dejtingprogram tv gratis svenska dejtingsidor singelträffar dalarna singel och
sokande youtube dejta efter 50 date sidor i sverige speed dating intervju frågor singel dejting goteborg köpa singel malmö kristen date sida dating
malmö kultur sexiga tjejer instagram seriös dejting 40+ singel stockholm aktiviteter bästa
nätdejting sidorna flisby sten malmo svensk dating app natdejting nar ska man traffas bra restaurang
för dejt i stockholm snygga tjejer 20 ar dejting på nätet gratis thor
gorans karlek over natet resor singel med barn datingsidor jamforelse dating sverige gay dating over 50 köpa singel grus nyköping roliga skamt tjejer
gratis russiske kontaktannonser snygga tjejer 20 ar första dejten svt ansökan snygga singlar singelträffar falkenberg
site gratuit de rencontres pour seniors
جمعه 15 تیر 1397 11:27 ب.ظ
site de rencontre gratuit 73 site gratuit de rencontres pour
seniors rencontre cam iphone rencontre thailande bangkok homme rencontre homme rencontres libres
lyon rencontre fantasme site de rencontre 76 gratuit rencontres senior
nantes rencontre pessac site de rencontre gratuit 38 sans
inscription site de rencontre islam avis site de rencontre amicale nantes rencontre homme dans la somme rencontre
correze comment rencontrer des filles celibataires message de
rencontre pour une femme rencontre sex nord rencontres
seniors nice sorties rencontres montpellier site de rencontre russe non payant trav rencontres site de rencontre indre et loire rencontrer l amour apres 40 ans rencontre blagnac nouvelles rencontres amicales lyon rencontrer des
gens rencontre motard suisse rencontre sexi rencontre lesbienne sans
inscription site de rencontre seniors forum rencontrer un mec sur facebook
rencontre dans 09 site de rencontre gratuit et non payant site de
rencontre pour troisieme age site de rencontre et divorce pour faute
site de rencontre en corse du sud rencontre de femmes russes
site rencontre parent solo suisse comment rencontrer des gens bruxelles liste
site de rencontre gratuit sortie rencontre bordeaux rencontre site gratuit site de
rencontre totalement gratuit pour handicape site de rencontre pour celibataires
gratuit rencontres amicales strasbourg rencontre infidele gratuit horoscope scorpion rencontre
site de rencontre gratuir rencontre 64800 celibataire rencontre
suisse
wwe paige porn
دوشنبه 11 تیر 1397 07:04 ب.ظ
panda express prices for a bowl wwe paige porn keira knightley
sex mom having sex sex workers thailand sex yoga postures
finger size sexuality sex before pap test 7 day sex challenge ideas gym sex work from home sexting jobs two girls having sex
sex in public pictures sex tips for girls vitamins good for female sex drive foucault history
of sexuality sparknotes sex positions to make your man love you sex and the teenage mind
plot joel big brother sexuality chubby lesbian porn girl on top
sex find sex sex magic rituals and séances sex with friends mom opposite sex
best friend gifts sex scandal at tallahassee city hall kristen stewart sex tape indian lesbian sex hippy porn sex cruise sex in islam
with wife hindi good morning text for crush free iphone porn videos solo porn nathan for you
sex box clip virtual porn female sex organs anatomy video sexs video parody porn sex dogz and
rock n roll stream how much sex is too much sex
in one day sex wax hoodie uk jenner sex tape forced lesbian sex sex questions
to ask a girl in urdu virtual porn dirty things to say while sexting
a guy wwe paige porn sex in bed after wedding youtube
places to have sex 1080p 60fps porn
bazo.pro
سه شنبه 15 خرداد 1397 04:54 ب.ظ
fit 4 u фитнес резинки
резиновая петля киев
фитнесс резинки s
резинка для растяжки ног
гмнастическая резинка эспандеры
ленты для фитнеса купить в запорожье
Buy generic cialis
دوشنبه 7 خرداد 1397 10:45 ق.ظ

Cheers! A lot of facts.

cialis 05 generic cialis tadalafil free generic cialis only here cialis pills cialis rezeptfrei sterreich tadalafil 10 mg acheter cialis kamagra link for you cialis price generic cialis cialis rckenschmerzen
получить онлайн кредит на карту
شنبه 22 اردیبهشت 1397 05:31 ق.ظ
украина кредит онлайн на карту
быстрый кредит без отказа
микрокредит онлайн срочно
взять займ на карту срочно без отказа
займы онлайн на карту украина
срочно займ онлайн
гроші онлайн без відмов
Viagra from canada
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397 04:39 ق.ظ

You actually explained this very well.
where to buy viagra online viagra pharmacy prices how to order viagra online buy viagra online price viagra pharmacy viagra buy viagra can you buy viagra without a prescription where to purchase viagra how to buy viagra online safely uk online viagra online pharmacy usa viagra
Cialis generic
شنبه 18 فروردین 1397 02:30 ب.ظ

Incredible a lot of very good tips!
cialis per paypa cialis usa cost tadalafilo side effects of cialis tadalafil how does cialis work cialis billig cialis alternative buy cialis sample pack cialis generico postepay
Help With Personal Statement Writing
پنجشنبه 17 اسفند 1396 05:02 ق.ظ
Hello there! I know this is kinda off topic but I was wondering which blog platform are you using
for this site? I'm getting tired of Wordpress because I've had problems with
hackers and I'm looking at options for another platform.
I would be fantastic if you could point me in the direction of a good platform.
cartel legend crime overkill hack
سه شنبه 8 اسفند 1396 10:08 ب.ظ
اول از همه می خواهم وبلاگ فوق العاده ای بگویم! من یک سوال سریع داشتم که من دارم
دوست دارم بپرسم آیا شما اهمیتی نمی دهید؟ من کنجکاو بودم تا متوجه شوم که شما خودتان را متمرکز کرده اید و قبل از نوشتن ذهن خود را پاک کنید.
من زمان دشواری را در برداشتن اندیشه هایم در اختیار دارم
خارج وجود دارد من واقعا لذت بردن از نوشتن اما این
فقط به نظر می رسد اولین 10 تا 15 دقیقه از دست رفته است
به سادگی فقط تلاش برای کشف کردن نحوه شروع. هر توصیه یا راهنمایی؟
کودوس!
dragonvale hack
دوشنبه 7 اسفند 1396 01:05 ق.ظ
سلام! آیا از توییتر استفاده می کنید؟ من می خواهم از شما پیروی کنم اگر این درست باشد.
من قطعا از وبلاگ شما لذت بردم و منتظر پست های جدید هستم.
basketball stars cheats
دوشنبه 7 اسفند 1396 01:03 ق.ظ
سلام! من می دانم که این موضوع خالی است اما من می خواهم بپرسم.
آیا شما علاقه مند به لینک های تجارت و یا شاید مهمان نوشتن یک پست وبلاگ و یا بالعکس؟
وبلاگ من بحث بسیاری از موضوعات مشابه شما را دارد و من احساس می کنم که می توانیم از یکدیگر بیشتر بهره مند شویم.
اگر شما علاقه مند هستید احساس رایگان به من یک ایمیل به من شلیک کنید. منتظر شنیدن از شما هستم!
راستی چه وبلاگ عالیای!
angry birds epic cheats
دوشنبه 7 اسفند 1396 12:58 ق.ظ
سلام، این آخر هفته به نفع من است
به همین دلیل است که این بار من در اینجا در محل اقامت من این پست قابل توجه و قابل توجه را می خوانم.
star wars galactic defense hack
یکشنبه 6 اسفند 1396 05:58 ق.ظ
پست نوشتن نیز یک هیجان است، اگر با آن آشنا هستید، می توانید نوشتن کنید یا برای نوشتن پیچیده است.
ice age arctic blast cheats
یکشنبه 6 اسفند 1396 05:53 ق.ظ
این یک پاراگراف فوق العاده در حمایت از همه آنلاین است
بینندگان من از آن مطمئن هستم.
sims free play cheats
یکشنبه 6 اسفند 1396 05:47 ق.ظ
به طور مداوم به خواندن محتویات کوچکی که انگیزه آنها را نیز روشن می کند، استفاده می شود و این نیز با این پست که من در حال خواندن است اتفاق می افتد.
pes manager cheats
یکشنبه 6 اسفند 1396 04:55 ق.ظ
مقاله عالی نوشتن چنین نوع اطلاعاتی را در وبلاگ خود نگه دارید.
من واقعا از سایت شما تحت تاثیر قرار گرفتم
سلام، شما یک کار عالی انجام داده اید. من قطعا آن را digg و به نظر من
توصیه به دوستان من من مطمئن هستم که از این سود خواهند برد
سایت.
tower knights cheats
یکشنبه 6 اسفند 1396 04:50 ق.ظ
این وبسایت توسط پسر عموی من پیشنهاد شد. مطمئن نیستم
آیا این پست توسط او نوشته شده است، زیرا هیچ کس دیگری چنین جزئیاتی را نمی داند
درباره مشکل من تو باور نکردنی هستی با تشکر!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30


Admin Logo
themebox Logo